top of page

Rankų darbo spredimai iš Belgijos. „Basalte“ sukuria unikalią „Smart Home“ vartotojo patirtį. Produktai yra elegantiški ir paprasti naudoti. Jie ne tik atrodo ar jaučiasi gerai, jie taip pat labai naudingi.

„Savant Pro“ siūlo neprilygstamą patogumą valdyti savo apšvietimą, klimatą, pramogas ir saugumą iš vienos, intuityvios programos. Jis siūlo sprendimus net unikaliausiems namams, valdant patogumus, pavyzdžiui, baseinus, namų kino teatrus ir kt.

Jung_logo-700x180.png

„JUNG“ sprendimai sudaro meistrišką ryšį tarp įnovatyvios statybos technologijų ir estetinio dizaino „Pagaminta Vokietijoj“.

siedle-markenzeichen-weiss-rgb-dunkel-gr

Nuo durų domofono sistemos išradimo Siedle daugiausia dėmesio skyrė nuolatiniam tobulinimui. Siekia šio tikslo daugiau nei 70 metų, turėdami aistrą, įsipareigojimą ir tobulumo siekį, kuris atsispindi kiekviename produkte.

lithoss_logo.png

„Lithoss“ yra tarptautiniu mastu žinoma dizaino kompanija, kuri jau penkiolika metų gamina rankų darbo dizaino jungiklius.

download.png

Su 70 metų patirtimi garsiakalbių pramonėje, „Architettura Sonora“ siūlo įvairius aukštos kokybės garso sprendimus, kurie tinka bet kokiam poreikiui.

page_1_thumb_large.jpg

Įtraukiame funkcionalumą ir dizainą unikaliu ir novatorišku būdu. Visi produktai yra suprojektuoti mūsų kvalifikuotų dizainerių ir gaminami Danijoje.

photo-900x480.jpg

„Honeywell“ vaizdo sistemos „CCTV“ užtikrina patikimą galimų grėsmių saugumui identifikavimą, viešųjų erdvių ir jose gyvenančių žmonių saugumą.

satel logo.png

„SATEL“ valdymo pultai yra pažangūs modernūs įrenginiai, kurie užtikrina aukščiausios klasės apsaugą, prieigos kontrolę ir pažangias pastatų sistemas.

DjEJXHt.png

Pramoniniu bei namų automatikos valdiklių gamyba ir sprendimų, skirtų pastatų ir namų automatikos programoms bei daiktų interneto ekosistemai kūrimas.

KITI

1200px-KNX_logo.svg.png
eelectron.png
Logotip-Intesis-HMS-RGB.png
sonos-1.png
zennio.png
bottom of page